Vigor 2960F

  • Glasvezel router voor zakelijke toepassingen
  • Doorvoersnelheid tot 1Gbps
  • Tot 20 LAN subnetten met VLAN
  • 200 IPSec VPN / 50 SSL VPN verbindingen
  • 2 WAN poorten waarvan 1 SFP WAN poort

    Vigor 2960F

    De DrayTek Vigor 2960F combineert high speed internet toegang en een uitgebreide beveiliging. De geavanceerde firewall en VPN mogelijkheden maken deze router uitermate geschikt voor zakelijke toepassingen. Functionaliteiten zoals VPN, object oriented firewall en Gigabit LAN zorgen voor een optimale integratie en beveiliging van uw netwerk. De dual WAN optie met load balancing en fail over zorgt voor een hogere betrouwbaarheid van de internetverbinding. Dit product wordt geleverd in een metalen behuizing en kan eenvoudig in een 19″ patchkast worden gemonteerd.

    SFP module

    De Vigor 2960F wordt standaard geleverd met de SFP module, 20km – RX1490/1550 nm – TX 1310 en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel in Nederland.

    Modellen

    • Vigor 2960F

    Fiber

    In veel zakelijke toepassingen wil men graag dat de router rechtstreeks op de glasvezelverbinding is aangesloten. Dat is mogelijk met de Vigor 2960F. Deze router beschikt namelijk over Active Fiber WAN, waardoor het met behulp van een SFP module mogelijk is de glasvezelverbinding rechtstreeks aan te sluiten. De Vigor 2960F wordt standaard geleverd met SFP module en fiber patch kabel.

     

    Centraal management

    Switch management

    De router beschikt over de functionaliteit Central switch management, waardoor het mogelijk is om vanuit de interface van de router, 10 VigorSwitches centraal te beheren. Door slim gebruik te maken van deze functie, kunt u eenvoudig zien welk VLAN of LAN netwerk wordt aangeboden op de betreffende netwerkpoort van de VigorSwitches in uw netwerk. Deze functionaliteit is van toepassing op alle VigorSwitches.

    Lees meer

    AP management

    De functionaliteit AP management maakt het mogelijk 50 DrayTek access points vanuit de router te beheren. Vanaf de router kunt u controleren of een access point online is, een firmware-upgrade uitvoeren, een configuratieback-up opslaan, een WiFi configuratie naar alle aangesloten access points sturen of een herstart op afstand activeren. U hoeft niet meer in te loggen op de beheerpagina van elk apparaat.

    Lees meer

    SSL VPN

    De Vigor 2960F kan 50 SSL VPN verbindingen aanmaken. Het wordt niet beperkt door netwerkomgevingen en is zeer eenvoudig te gebruiken in combinatie met de DrayTek Smart VPN cliënt of APP.

    Multi WAN

    Doordat de Vigor 2960F is uitgerust met 2 fysieke en 18 virtuele WAN poorten kan eveneens load balancing en fail over worden toegepast in bedrijf kritische situaties met IP telefonie, IP camera’s en vergaande cloud computing applicaties.

    Metalen behuizing

    De stevige metalen behuizing kan middels de bijgeleverde beugels in een rack worden geplaatst.

    Central management met VigorACS

    De Vigor 2960 beschikt over TR-069 ondersteuning, waarmee de router  in VigorACS 2 beheerd kan worden. Naast het beheren en monitoren van de router is het eveneens mogelijk deze te configureren, zoals het aanmaken van VLAN’s, configureren van poorten en QoS instellingen toepassen.

    VigorACS 2

    Specificaties

    900+ Mbps

    200 VPN verbindingen

    50 SSL VPN

    SFP slot

    hoge NAT doorvoer IPSec doorvoer van 600Mbps SSL doorvoer van 300Mbps bijgeleverde SFP module voor FTTB

    Productspecificaties

    Interfaces
    1Gbps 5
    SFP Interfaces 1
    SFP+ Interfaces
    LAN 4
    WAN 2
    LAN/WAN configureerbaar
    USB Poorten 2
    LAN
    802.1q (VLAN tagging)
    VLANs 20
    LAN Subnets 20
    Max. DHCP per subnet > 1024
    WAN
    Aantal poorten 3
    Virtual WAN 18
    Failover type Load balancing
    VPN
    Tunnels 200
    SSL VPN tunnels 50
    OpenVPN ondersteuning
    IKEv2
    Performance
    NAT Throughput > 900Mbps
    NAT Throughput (native) > 900Mbps
    IPSec Throughput 600Mbps
    SSL VPN Throughput 300Mbps
    Routing
    RIP
    OSPF
    BGP
    Policy based
    Static route
    IGMP
    Proxy
    Snooping
    Fysiek
    Rack mountable
    Management
    Switches 10
    Aps 50